Ochrana osobných údajov

Milé a milí,

okrem webu má Kurník aj svoju hlavnú (bohatšiu) newslettrovú podobu. A ako už z podstaty newslettrového magazínu vyplýva, na to, aby sme ho mohli posielať, je nutné spracúvať vaše e-mailové adresy, čo spadá pod osobné údaje. Tieto osobné údaje nikomu ďalšiemu neposkytujeme, využívame iba služby spoločnosti Mailerlite, prostredníctvom ktorej je možné prihlásiť sa na odber newslettra a ktorá nám umožňuje jeho posielanie. (Do 20. 6. 2019 sme na tento účel využívali služby spoločnosti Mailchimp.)

Ak sa po vašom prihlásení na odber newslettra niečo zmení, nebudete si viac priať newslettre dostávať, prípadne si nebudete želať, aby sme spracúvali vaše osobné údaje (t. j. mailovú adresu), môžete sa z odberu newslettra odhlásiť po otvorení hociktorého newslettra kliknutím na link Newsletter Kurník už viac nechcem odoberať v jeho spodnej časti. Alebo nám napíšte na cauky@naskurnik.sk a my vašu e-mailovú adresu z databázy raz a navždy vymažeme.

Zadať svoje osobné údaje je nutné aj pri prejave vašej dobrej vôle Kurník finančne podporovať prostredníctvom portálu darujme.sk. Ani o tieto osobné údaje sa s nikým nedelíme a za podporu ďakujeme!

Ak Kurník čítate len na webe, žiadne vaše osobné údaje nemáme, nevyužívame ani cookies, lebo nás to nezaujíma a ani nevieme, ako sa to robí, všetko je teda v poriadku a môžete nás nerušene a bezpečne čítať ďalej.