Ochrana osobných údajov

Milé a milí,

okrem webu má Kurník aj svoju hlavnú (bohatšiu) newslettrovú podobu. A ako už z podstaty newslettrového magazínu vyplýva, na to, aby sme ho mohli posielať, je nutné spracúvať osobné údaje, ktorými sú vaše meno, priezvisko a e-mailová adresa. Tieto osobné údaje nikomu ďalšiemu neposkytujeme, spolupracujeme iba so spoločnosťou Mailchimp, prostredníctvom ktorej je možné prihlásiť sa na odber newslettra a ktorej služby využívame na jeho posielanie.

Ak sa po vašom prihlásení na odber newslettra niečo zmení, nebudete si viac priať newslettre dostávať, prípadne si nebudete želať, aby sme spracúvali vaše osobné údaje, môžete sa z odberu newslettra odhlásiť. Rovnako tak budete môcť urobiť aj po otvorení hociktorého newslettra kliknutím na link Newsletter Kurník už viac nechcem odoberať v jeho spodnej časti. Alebo nám napíšte na cauky@naskurnik.sk a my vašu e-mailovú adresu a osobné údaje z databázy raz a navždy vymažeme.

Ak Kurník čítate len na webe, žiadne vaše osobné údaje nemáme, nevyužívame ani cookies, lebo nevieme, ako sa to robí, všetko je teda v poriadku a môžete nás nerušene a bezpečne čítať ďalej.